-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Everactive Akumulator R03/AAA NI-MH 1050 1000MAH / NIMH PROFESSIONAL LINE / BLIS
Symbol:
5902020523376
26.66
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Cena przesyłki | 16 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.15 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5902020523376 |
Uzyskaj informacje pod nr tel. 713993994
| Zostaw telefon |
<!DOCTYPE html>
Everactive Akumulator R03/AAA NI-MH 1050 1000MAH / NIMH PROFESSIONAL LINE / BLIS
Everactive Akumulator R03/AAA NI-MH 1050 1000MAH / NIMH PROFESSIONAL LINE / BLIS
Nowoczesny i niezawodny akumulator Everactive z linii Professional Line, model R03/AAA NI-MH 1050 to idealne rozwiązanie dla urządzeń o intensywnym użyciu. Zaprojektowany, by zapewnić niezawodne i długotrwałe zasilanie, jest nieoceniony w codziennym użytkowaniu zarówno w domu, jak i w pracy.
Cechy Produktu
- Typ Akumulatora: NI-MH (Niklowo-Wodorkowy)
- Model: R03/AAA NI-MH 1050
- Pojemność: 1050mAh, co zapewnia długie godziny pracy
- Ekologiczny: Bezpieczny dla środowiska, nie zawiera szkodliwych substancji
- Wielokrotne ładowanie: Możliwość ponownego ładowania z zachowaniem pełnej efektywności
Specyfikacja
- Napięcie: 1.2V
- Typ: R03 (AAA)
- Technologia: NI-MH (Niklowo-Metalowo-Wodorkowy)
- Pojemność nominalna: 1050mAh
- Rozmiar: Standardowy rozmiar AAA
- Waga: Lekki, nie obciąża urządzeń
- Zastosowanie: Idealny dla zabawek, pilotów, latarki i innych urządzeń codziennego użytku
| Informacje o produkcie | |
| Ilość w opakowaniu | 4 |
| Ładowanie | Tak |
| Napięcie baterii/akumulatorka | 1,2 V |
| Pojemność baterii | 1050 mAh |
| Rodzaj baterii | Akumulator |
| Rozmiar akumulatora | AAA / R03 |
| Technologia baterii | NiMH |
| Typ ogniwa | AAA / R03 |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci